Zakletý v čase

Zakletý v čase // The Time Traveler's Wife (2009) - video Lifehouse - Broken

26. ledna 2010 v 16:49 | >Sue<
Našla jsem kvalitní videoklip s písničkou Broken od skupiny Lifehouse, která byla použita i pro trailer k filmu Zakletý v čase. Písnička je sice sestříhaná, ale to video taktéž :D. Rozhodně si ji poslechnětě, doporučuji to hlavně těm, co film už viděli, protože při poslouchání téhle písničky si budete připadat, jako byste se an film dívali znovu. Já sama ji mám v mobilu od té doby, co jsem trailer viděla poprvé a řeknu vám, není lehké hledat písničku jen podle slov co na videu slyšíte..ale už mám praxi ;)

Zakletý v čase // The Time Traveler's Wife (2009) - Mé hodnocení

26. ledna 2010 v 15:25 | >Sue<
Včera jsem se dočkala! Byla jsem v kině na onen skvělý film Zakletý v čase. Musím uznat, že jsem byla trochu překvapená, ale zato příjemně. Bylo to něco naprosto odlišného od tradičních amerických filmů, tenhle měl vážně svého ducha. Z kina jsem odcházela plná krásných a trochu smutných pocitů (kterých byla ve filmu spousta).
Rachel to moc slušelo, svou roli zvládla na jedničku! Totéž ovšem i Eric Bana, protože zahrát muže, ketrý nedobrovolně cestuje časem a opouští tak svou lásku, neví na jak dlouho, muselo být opravdu namáhavé. Navíc se mi celkem líbilo, že na závěr filmu je divák připravován už od jeho poloviny, proto kapesníčky ani nebyly zapotřebí :)

Hodnotím film jako kouzelný a dojemný zároveň, se skvělými hereckými výkony!

Zakletý v čase // The Time Traveler's Wife (2009) - Official photos

10. ledna 2010 v 14:32 | >Sue<
free image host free image host free image host free image host free image host

Zakletý v čase // The Time Traveler's Wife (2009) - Trailer CZ titulky

7. ledna 2010 v 17:59 | >Sue<

Bože, jak já se na to těším! :) u nás v kině bude až 25.ledna...

Zakletý v čase (2009) - Fan video

7. ledna 2010 v 16:22 | >Sue<

Zakletý v čase // The Time Traveler's Wife (2009) - Popis

28. prosince 2009 v 17:22 | >Sue<
Knihovník Henry (Eric Bana) trpí zvláštní genovou poruchou - chronickou dislokací v čase. Může nedobrovolně cestovat časem - ve stresujících situacích najednou prostě zmizí a objeví se úplně nahý v minulosti nebo budoucnosti, obvykle na místech nebo u osob, které jsou nebo byly v jeho životě důležité. Z jeho úhlu pohledu poprvé potkal svoji ženu Claire (Rachel McAdams), když mu bylo 28 a jí 20. Při jejich prvním setkání mu Claire tvrdí, že ho zná celý její život, ale on si nemůže vzpomenout, že by ji někdy předtím viděl. Až když mu je 40 a už je dávno s Claire ženatý,cestuje časem do Claiřina dětsví a setká se s ní, když jí bylo 6 let. Od té doby se pravidelně na svých toulkách časem vrací do Claiřina dětství, což má následky pro oba dva

Zakletý v čase // The Time Traveler's Wife (2009) - Film o filmu

28. prosince 2009 v 16:34 | >Sue<
 
 

Reklama